Prissammenligner
Melk
Syrnet melk & kefir
Sjokolademelk
Proteindrikker
✦ Tilbud
⌕
Søk alle butikker…
⌕
🛒
≡
Forside
›
Sjokolademelk
Sjokolademelk
25 produkter
Alle
Kun tilbud
Finnes i alle butikker
Sorter:
Alfabetisk
Billigst per enhet
Størst rabatt
Produkt
Oda
Meny
Spar
Pris/enhet
🍫
Cocio Cocio Classic, Sjokomelk 250ml boks
0,25 l
Oda —
✿
Meny 19,90
Spar 19,90
—
✿
19,90
19,90
79,60/l
🍫
Cocio Cocio Classic, Sjokomelk 400ml
0,4 l
Oda —
Meny 26,90
✿
Spar 25,90
—
26,90
✿
25,90
67,25/l
🍫
Cocio Cocio Coconut, 270ml
0,27 l
Oda —
✿
Meny 22,90
Spar —
Kun hos Meny
—
✿
22,90
—
84,81/l
🍫
Cocio Cocio Delight, Sjokomelk 250ml boks
0,25 l
Oda —
✿
Meny 19,90
Spar —
Kun hos Meny
—
✿
19,90
—
79,60/l
🍫
Jerseymeieriet Sjokomjølk, 1l
1 l
Oda —
✿
Meny 52,90
Spar —
Kun hos Meny
—
✿
52,90
—
52,90/l
🍫
Jerseymeieriet Sjokomjølk, 5dl
0,5 l
Oda —
✿
Meny 34,90
Spar —
Kun hos Meny
—
✿
34,90
—
69,80/l
🍫
Tine Lettmelk Sjokolade, Usøtet 1,75l
1,75 l
✿
Oda 51,70
Meny 53,90
Spar —
✿
51,70
53,90
—
30,80/l
🍫
Tine Lettmelk Sjokolade, Usøtet 1l
1 l
Oda —
Meny 39,50
✿
Spar 36,90
—
39,50
✿
36,90
39,50/l
🍫
Litago Litago Melk, Dobbel Sjokolade 0,5l Tine
0,5 l
Oda —
Meny 26,90
✿
Spar 25,90
—
26,90
✿
25,90
53,80/l
🍫
Litago Litago Melk, Jordbær 0,5l Tine
0,5 l
Oda —
Meny 26,90
✿
Spar 25,90
—
26,90
✿
25,90
53,80/l
🍫
Litago Litago Melk, Sjokolade 0,5l Tine
0,5 l
Oda —
Meny 24,90
✿
Spar 22,90
—
24,90
✿
22,90
49,80/l
🍫
Litago Litago Melk, Sjokolade 1l Tine
1 l
Oda —
Meny 38,90
✿
Spar 36,90
—
38,90
✿
36,90
38,90/l
🍫
Litago Litago Melk, Sjokolade/Banan 0,5l Tine
0,5 l
Oda —
✿
Meny 24,50
Spar —
Kun hos Meny
—
✿
24,50
—
49,00/l
🍫
Litago Litago Melk, Sjokolade&Karamell 0,5l Tine
0,5 l
Oda —
✿
Meny 24,90
Spar —
Kun hos Meny
—
✿
24,90
—
49,80/l
🍫
Litago Litago Sjokomelk, u/Sukker 0,5l Tine
0,5 l
Oda —
Meny 24,90
✿
Spar 23,90
—
24,90
✿
23,90
49,80/l
🍫
Tine Milkshake, Sjokolade 250ml
0,25 l
Oda —
Meny 23,90
✿
Spar 23,50
—
23,90
✿
23,50
95,60/l
🍫
Rørosmeieriet Sjokomjølk, Økol.0,5l
0,5 l
Oda —
Meny 21,90
✿
Spar 20,00
—
21,90
✿
20,00
43,80/l
🍫
Q Sjokolademelk, 0,5l
0,5 l
Oda —
Meny 28,90
✿
Spar 20,00
—
28,90
✿
20,00
57,80/l
🍫
Q Sjokolademelk, 1l
1 l
Oda —
✿
Meny 24,90
Spar 33,50
—
✿
24,90
33,50
24,90/l
🍫
Tine Sjokolademelk, Laktosefri 1l
1 l
Oda —
✿
Meny 41,90
Spar —
Kun hos Meny
—
✿
41,90
—
41,90/l
🍫
Tine Sjokolademelk, Mørk uten 1l
1 l
Oda —
Meny 39,90
✿
Spar 37,50
—
39,90
✿
37,50
39,90/l
🍫
Tine Sjokomelk, 250ml
0,25 l
Oda —
✿
Meny 11,90
Spar 12,90
—
✿
11,90
12,90
47,60/l
🍫
Tine Sjokomelk, 0,5l
0,5 l
Oda —
✿
Meny 21,50
Spar 22,50
—
✿
21,50
22,50
43,00/l
🍫
Tine Sjokomelk, 1l
1 l
Oda —
✿
Meny 29,90
Spar 29,90
—
✿
29,90
29,90
29,90/l
🍫
Tine Sjokomelk, Maks 10 per kunde, 1 l
1 l
✿
Oda 21,52
Meny —
Spar —
Kun hos Oda
✿
21,52
—
—
21,52/l